Kim jest team?

Zespół florystyczny

Można porównać nas do kolorowego, mieszanego bukietu kwiatowego. Każdy kwiat ma swoje miejsce i spełnia odpowiednie zadanie. Każdy z nas jest inny a razem tworzymy zespół, który wszystkim zapada w pamięć. Robimy to co kochamy.

Kwiaty to nasza pasja

Dorastając kwiaty oraz bukiety otaczają nas z każdej strony.Od urodzin, poprzez piękne kwitnące pola, aż po ogrody. Droga, którą podążamy wcześniej też wyznaczyli nasi rodzice. MikoFlower zaczęło się od rodzinnej firmy. Po czasie na głównym pędzie, który stanowią rodzice, zakwitły kwiatki – ich córki, odziedziczając tę samą pasje.

Kwiatami możemy uczcić ważne okazje jak i okazać komuś nasze uczucia. Dlatego właśnie kupujemy i wręczamy kwiaty. Każdy lubi się nimi otaczać, patrzeć na nie i cieszyć się ich przyjemnym zapachem. Chcemy aby towarzyszyły nam w ważnych momentach naszego życia. Kwiatami możemy wyrazić wdzięczność. Kwiaty dają radość i przywołują uśmiech na naszych twarzach oraz towarzyszą przy ostatnim pożegnaniu. Niosą ze sobą emocję, podkreślają uroczysty moment. To interesuje nas od samego początku. Stąd wzięło się zamiłowanie do florystyki. Pomaga ona nam się spełniać artystycznie, pozwala pokazać nasze umiejętności techniczne oraz dać innym piękno, uśmiech i radość.

Rozwój

Cały czas szkolimy się i podnosimy nasze kwalifikacje. Uczestniczymy w wielu eventach oraz realizujemy własne pomysły.

Gwiazdy są piękne, ponieważ na jednej z nich istnieje kwiat, którego nie widać

Antoine De Saint-Exupery